Wybory samorządowe Gdańsk 2018Strona informacyjna

Krystyna Kamińska

Konkretna, zdecydowana, zaangażowana

Kandydatka do Rady Miasta Gdańska

Od 2000 roku członek Stowarzyszenia Obrońców Stoczni Gdańskiej „Arka” . Pełniłam obowiązki członka komisji rewizyjnej, doradcy, księgowe.

Zdjęcia nr 2 i 3 na slajdzie fot. Andrzej Wrzesiński

Mój kandydat na Prezydenta Gdańska to Kacper Płażyński. Energiczny, wykształcony, skuteczny, mający wizję i program dla Twojej Dzielnicy, dla Gdańska. Jego program tzw. „6” to strzał w 10.
Krystyna Kamińska

O mnie

Krystyna Kamińska - kandydatka do Rady Miasta Gdańska

Wykształcenie:
Politechnika Szczecińska, Wydział Transportu, kierunek: Finanse i Rachunkowość

Praca społeczna:
Od 2000 roku członek Stowarzyszenia Obrońców Stoczni Gdańskiej „Arka” . Pełniłam obowiązki członka komisji rewizyjnej, doradcy, księgowe.
Przez dwie kadencje w radzie rodziców przy dawnej szkole nr 73 w Brzeźnie.
Zbierałam fundusze od firm usługowych, właścicieli sklepów w dzielnicy Brzeźno na sfinansowanie kolonii dla dzieci z rodzin mniej zamożnych. Przedsiębiorcy stanęli na wysokości zaszczytnego zadania i hojnie złożyli się na sfinansowanie nie tylko opłaty za kolonie dla ponad 20 dzieci ale również zafundowali wyposażenie dzieci w odpowiednie ubranie, obuwie, a nawet w tzw. „kieszonkowe”.
Współuczestniczyłam w organizowaniu ciepłych bezpłatnych posiłków w szkole dla około 50 dzieci. Z funduszy Rady Rodziców sfinansowano również wyprawki na przybory szkolne.

Głosuj na Kacpra, głosuj na Krystynę z listy nr. 10 poz. 5, a po upływie kadencji będziesz dumny ze swojego wyboru. My spełniamy oczekiwania, my będziemy dążyć, żeby Gdańsk wrócił do dawnej świetności, żeby był miastem naszych marzeń, a mieszkańcom żyło się dobrze.

Program wyborczy

Mój program

Komunikacja

Poprawa komunikacji miejskiej: częstotliwość, punktualność, zwiększenie kursów autobusowych i tramwajowych

Mieszkanie +

Budowa mieszkań komunalnych a także wspieranie programu PiS-u „Mieszkanie+”

Seniorzy

Budowa domów seniora, dla osób starszych, chorych, samotnych. Obecnie osoby potrzebujące na takie miejsce muszą czekać kilka lat.

Odnowa pustostanów

Wyremontowanie (a nie burzenie) ok. 800 pustostanów , często w zabytkowych kamienicach i oddanie ich mieszkańcom o niskich dochodach. Obecnie Ci ludzie oczekują nawet 10 lat i dłużej.

Infrastruktura

Remonty, budowa chodników, placów zabaw dla dzieci.

Dzielnica

Doprowadzenie aby każda dzielnica była przyjazna do mieszkania, pracy, nauki i wypoczynku.