Wybory samorządowe Gdańsk 2018Strona informacyjna

Barbara Imianowska

Przymorze/Zaspa

Kandydatka do Rady Miasta Gdańska

Od urodzenia mieszkam w Gdańsku,wielu z panstwa zna mnie z działalności społ-kulturalnej na gdańskim Przymorzu, gdzie prowadzę Dom Kultury PSM „Przymorze”. W nadchodzacych wyborach nadchodzi czas na dobrą zmianę dla Przymorza, Zaspy, którą mam zamiar reprezentować w Radzie Miasta Gdansk. Z wyksztalcenia jestem pedagogiem i szczególnie bliskie mi sa sprawy rodziny.

Z programem wyborczym utozsamiam się z SZÓSTKA naszego kandydata na Prezydenta mec. Kacpra Płażyńskiego, gdzie szczególnie bliskie są mi sprawy Seniorów i ich godne życie bez czekania w długich kolejkach na rehabilitację, czy dzienną opiekę. Ochrona życia i wszelkiego rodzaju działania na rzecz dzieci i młodzieży chroniące ich przed demoralizacją to dla mnie priorytet, stąd podejmę ścisła współpraca z placówkami oswiatowymi na terenie osiedli okregu nr.5. Poprawa bezpieczeństwa na terenie w/w osiedli to bardzo ważny cel w moich przyszłych działaniach. Jest wiele spraw ,które czekają na szybkie rozwiązania, jesli Państwo zaufacie mi i oddacie głos, to bede starała się służyć wam najlepiej jak tylko potrafię. Z wyrazami szacunku Barbara Imianowska.

Szóstka Płażyńskiego

Program dla Gdańska

10 nowych domów opieki

Seniorzy
Coraz więcej mieszkańców Gdańska to seniorzy. Część z nich to osoby samotne, schorowane, wymagające troskliwej opieki. Taką opiekę musi im zapewniać także miasto.

170 ha nowej zieleni miejskiej

Ekologia
Gdańska ma wielki biznes i deweloperzy. My zmienimy te zasady i sprawimy, że Gdańsk będzie zielonym wzorem do naśladowania dla innych polskich metropolii.

Nowe żłobki i przedszkola

Rodzina
Gdańsk musi postawić na rodziny. By mogły one dobrze funkcjonować, potrzebne są nowe żłobki i przedszkola dla najmłodszych gdańszczan.

Kompleks sportowy na Ujeścisku i Osowej

Sport
W Gdańsku brakuje powszechnie dostępnych obiektów sportowych i rekreacyjnych, a problem ten jest szczególnie dotkliwy w nowych, południowych dzielnicach miasta.

W 15 minut z Pętli Łostowice do Wrzeszcza

Transport
Wyobraź sobie nową wizję dojazdu. Bez korków i z atrakcyjnym czasem przejazdu. Czas na nowy szybki tramwaj w Gdańsku!

3000 mieszkań dla Gdańska

Mieszkańcy
Gdańsk jest dla wszystkich. Zbyt wielu gdańszczan nie może dziś liczyć na pomoc w najważniejszej życiowej sprawie, jaką jest mieszkanie. Kolejka po komunalne lokum wciąż jest zbyt długa.
Pozostań ze mną w kontakcie

Informacje kontaktowe

masz pytania?

Telefon

512 499 825

porozmawiajmy o Gdańsku

Adres e-mail